Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Stříbro z florbalového turnaje ml. žáků

12. ledna 2023

V úterý 10. ledna 2023 se konalo v Kaplici okresní kolo 6. a 7. tříd ve florbale. Turnaje se zúčastnilo deset týmů rozdělených do dvou pětičlenných skupin. Tým TGM postoupil ze skupiny z druhého místa (za tři výhry a jednu porážku s Křemží). V semifinále narazil náš tým na velkého favorita ZŠ Za nádražím, který vyhrál celou svou skupinu bez ztráty. Zodpovědným výkonem celého mužstva skončilo utkání 1:1. Na nájezdy rozhodl náš tým, který všechny své nájezdy proměnil a poslední nájezd chytil centr Aleš Janíček. Následovalo hned finále, kde náš tým už neměl tolik sil a podlehl ZŠ Fantova Kaplice 0:3. Do krajského kola postupuje pouze vítěz ZŠ Fantova. Náš tým však zaslouží absolutorium za předvedený výkon a stříbrné umístění.

Výsledky TGM ve skupině:

TGM – Velešín 2:0 (M. Rehberger, Kohout)

– Větřní 5:0 (M. Rehberger 2, Kováč, Kohout, Kožišník)

– Křemže 1:2 (M. Rehberger)

– Malonty 2:0 (Gajer, Dunka)

Semifinále:

TGM – Za nádražím 1:1 (Janíček), na nájezdy 3:2 (za TGM proměnili Janíček, M. Rehberger, Kohout)

Finále:

TGM – Fantova 0:3

Sestava TGM: Maurer – Kohout, Kováč, Dufek, Kožišník – Gajer, M. Rehberger, Kučera – Dunka, Janíček, P. Kutlák. Trenér Jan Petřík

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti