Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Třídní výlet 6.C Hluboká nad Vltavou

26. června 2019

Dne 20.6. jsme se třídou 6.C podnikli výlet do Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou. Kvůli zpoždění vlaku z ČK jsme byli nuceni přesednout na autobus a změnit způsob dopravy, nicméně jsme do areálu dorazili včas. Odvážní se vyšplhali do osmimetrové výšky a nesmělí zvolili menší okruh, který také zdolali bez problémů. Některé žákyně zvolily odpočinkový minigolf a na závěr si všichni zaskákali na nafukovací trampolíně, ze které krátká bouřka udělala o trochu zajímavější, ale stále bezpečnou atrakci. Cesta domů proběhla podle plánu a jako jeden z příštích výletů opět zvážíme návštěvu stejného místa.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti