Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Vánoční soutěž o nejhezčí stromeček a výzdobu třídy

8. ledna 2024

Předvánoční období jsme si ve škole zpestřili soutěží, která do našich učeben a chodeb vnesla radost a vánoční atmosféru. Protože si žáci sami začali třídy a vánoční stromečky krásně zdobit, rozhodli jsme se jejich kreativitu, originalitu a úsilí ocenit.

Školní parlament tedy vyhlásil soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček a třídu. Soutěž probíhala v předvánočním týdnu, kdy žáci mohli dolaďovat poslední detaily. Ve středu 20. prosince o velké přestávce pak porota složená ze zástupců jednotlivých tříd, které se soutěže účastnily, a provozních zaměstnanců, třídy obešla a hodnotila.

Třídy mohly získat body na škále 1-10, kdy 10 je nejvíce. Hodnotily se dvě kategorie – nejhezčí stromeček a nejhezčí třída. Žáci nesměli hodnotit vlastní třídu. Vyhlášení pak probíhalo zvláště pro 1. i 2. stupeň a nakonec se utvořilo i celkové pořadí, takže ocenění bylo víc než dost! ☺️

Výsledky soutěže byly s napětím očekávány, ale byly nakonec vyhlášeny až 4. ledna po Vánocích. Tiskové mluvčí našeho školního parlamentu, Simona Licheva a Karla Tovaryšová, výsledky oznámily ve školním rozhlase a o velké přestávce předseda Jan Kölbl a místopředsedové Simona Hadravová a Aleš Janíček obešli vítězné třídy a ocenění jim osobně předali. Celkové výsledky najdete níže na obrázcích.

Soutěž byla pro naše žáky zábavným a kreativním projektem, který nám čekání na Vánoce hezky zpříjemnil.

Mgr. Tereza Musilová a Mgr. Tereza Charvátová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti