Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Výlet 5. A na rybník Štilec

30. června 2022

V pondělí ráno 28. 6. jsme se přeplněným autobusem dopravili do Kamenného Újezdu, odkud jsme  příjemnou procházkou došli do našeho cíle – kempu Štilec. Tam každá skupinka dostala klíček od chatky a hurá na pokoje. Kromě vzájemného navštěvování a štěbetání nás čekala přednáška o první pomoci, při které jsme si mohli na modelu člověka vyzkoušet resuscitaci, a později odpoledne paddleboardový workshop organizace BudeSport, při kterém si všichni mohli vyzkoušet jízdu po rybníku se zkušenými a nesmírně milými instruktory.

Po úžasném dni plném zážitků jsme se rádi zklidnili u večerního táboráku za doprovodu podmanivého zpěvu jednoho z tatínků. Bouřlivou noc jsme šťastně přežili a druhý den jsme si všichni zařádili při zábavném programu organizace BudeCirkus.  Obě organizace nám zajistily nesmírně záživný, motivující a zároveň bezpečný program, který můžeme všem třídám a jejich učitelům jen doporučit. Děkujeme!

Anna Vlašánková, Tereza Musilová a Tereza Charvátová

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti