Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Žáci 2. stupně soutěžili během hodin TV ve skoku z místa

7. června 2021

Po delší pauze mohli žáci znovu soutěžit během hodin TV v atletických disciplínách. Za každou třídu 2. stupně je uvedeno pět nejlepších žáků a 5 nejlepších žákyň ve skoku z místa.

6. A:

Lukáš Kofroň (1,95 m), Jan Hanuš (1,8), Jan Zikeš (1,75), David Pajpach (1,71), Václav Staněk (1,6).

Natálie Horová (1,97), Adéla Ďuráková (1,83), Lenka Rakašová (1,69), Zlatuše Bartošová (1,6), Ella Ebnerová (1,42)

6. B:

Vojtěch Matějček (2,04), Antonín Pöschl (2), Adam Mráz (1,98), Alexander Pašanin (1,82), Adam Lipovský (1,68)

Tereza Budková (1,98), Kateřina Hanzalová (1,94), Simona Hadravová (1,9), Karolína Paráčková (1,61), Markéta Kamerová (1,43)

6. C:

Petr Soustružník (2,18), Matyáš Puffr (2,06), Tomáš Svoboda (1,8), Martin Veselý (1,79), Matěj Vejskrab (1,65)

Karolína Žílová (1,7), Julie Němcová (1,69), Eliška Filausová (1,65), Janice Licheva (1,62), Kristýna Konečná (1,6)

7. A:

Šimon Gondek (2,27), Sebastian Lakatoš (2,13), Milan Kotlár (2,08), Tomáš Karchňák (2,06), Jan Koláček (1,72)

Barbora Koutná (1,49), Tran Phuong Hoa (1,48), Veronika Hošková (1,05), Natálie Billá (0,97)

7. B:

Adrian Ferko (2,4), Matěj Pöschl (2.3), Lukáš Kříž (2,27), Jan Janouch (2,2), Lukáš Moravec (1,8)

Jolana Bažantová (1,89), Michaela Fialová (1,84), Johana Palečková (1,84), Tereza Michalíková (1,8), Adéla Černíková (1,74)

7. C:

Dominik Pěsta (2,2), Matěj Petrášek (2,15), Pavel Janošdeák (2,06), Miroslav Brůha (1,92), Marek Štrbko (1,83)

Klára Mikešová (2,1), Anna Veselá (1,86), Karolína Benčová (1,85), Eliška Mrázová (1,4)

8. A:

Václav Šulc (2,27), Karel Vlášek (2,2), Jonáš Novosad (2,2), Matyáš Jurík (2,1), Robert Dunka (2,05)

Romana Macková (2), Adriana Pechová (1,76), Barbora Šíslová (1,66), Adéla Perníková (1,62), Terezie Jakešová (1,61)

8. B:

Martin Bouška (2,19), Matyáš Cieslar (1,88), Zdeněk Šimánko (1,84), Lukáš Baier (1,55)

Karolína Račáková (1,92), Agáta Bohdalová (1,91), Denisa Švecová (1,86), Adéla Neumanová (1,59), Karolína Maříková (1,46)

8. C:

Martin Kutlák (2,33), Josef Žlunka (2,17), Ondřej Bártl (2,07), Dominik Vondruška (1,9), Andrej Sivák (1,83)

Eva Fišerová (2,12), Andrea Skypalová (2,07), Monika Pelcová (1,92), Adéla Augsbergerová (1,8), Gabriela Koritarová (1,73)

9. A:

Domink Havlík 2,31), Tomáš Španiller (2,27), Jiří Adamovič (2,24), David Demeter (2,14), Pavel Kupeček (1,83)

Natálie Kerschaglová (1,93), Natálie Postlová (1,68), Natálie Wilson (1,68), Magdaléna Cábová (1,59), Táňa Šestáková (1,59)

9. B:

Tomáš Doubrava (2,21), Jakub Gondek (2,16), Matyáš Vejvoda (2,12), David Bachcevanidis (2,05), Tomáš Beran (2,03)

Tereza Nejedlá (1,91), Sabina Sedláčková (1,76), Leontýna Maurerová (1,71), Gita Rusová (1,58), Adéla Marhounová (1,55)

Základní škola T. G. Masaryka © 2021 | Prohlášení o přístupnosti

Logo MEDIAGRAFIK s.r.o.