Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Zápis do 1. tříd 2022

6. dubna 2022

Minulý týden v pátek 1. 4. 2022 se konal na naší škole zápis do 1. tříd.
V první místnosti byly ověřovány a zapisovány administrativní náležitosti a děti kreslily libovolnou postavu. V dalších třídách pak probíhal opravdový zápis budoucích prvňáčků. Malí předškoláci řekli básničku. Paní učitelky si u nich ověřily znalost geometrických tvarů a barev. Děti musely také opakovat slovíčka, na kterých byla posuzována správná výslovnost.
Všichni byli moc šikovní a tak na závěr této zkoušky dostali dáreček, který pro ně připravili kluci a holčičky ze školní družiny.
Rodiče a děti se také mohli občerstvit výborným zákuskem ze školní jídelny.
Všichni se těšíme na naše budoucí prvňáčky v září 2022.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti