Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Zápis do 1. tříd

17. dubna 2023

Dne 14.4.2023 proběhl na naší škole zápis do první třídy.

Učitelé prvního stupně spolu s ostatními kolegy učiteli a provozními vyzdobili prostory školy, vychovatelé spolu s dětmi připravili s dětmi v družině drobné dárky pro budoucí prvňáčky a školní jídelna v čele s paní vedoucí připravila výbornou buchtu na posilněnou. Zapojila se i děvčata z druhého stupně v roli pořadatelek.

Učitelé 1. stupně netrpělivě čekali až hodiny odbijí třináctou, kdy byl zápis zahájen. Během celého odpoledne panovala příjemná atmosféra, učitelé často mezi rodiči budoucích prvňáčků poznávali své bývalé žáky. Novinkou letošního zápisu byl  fotokoutek s akčními komiksovými bublinami a rámečky, kde si děti mohly vytvořit krásnou vzpomínku na tento velký den v podobě vtipné fotky.

Celá akce byla povedená a my už se těšíme na nové děti hned 18. 5., kdy se uskuteční první setkání programu „Zvykáme si na školu“ .

Anna Vlašánková, třídní učitelka budoucí 1. A

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti