Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Zvykáme si na školu

25. června 2020

Když budoucí prvňáčci nemohli mít zápis, všichni jsme doufali, že se podaří uskutečnit alespoň akci Nanečisto.

Sice s omezeními, ale podařilo se. Děti podvakrát přišly do školy na setkání s budoucí paní učitelkou i s budoucími spolužáky. Byly rozděleny do dvou skupin, tak jak to mělo být. Vydrželi jsme to i s rouškami, a protože nás práce bavila, nakonec jsme si ji i za ztížených podmínek všichni užili. Děti poznaly svou budoucí třídu, vyzkoušely si něco z Matematiky , předvedly, jak se umějí krásně podepsat a malovat.

Všichni se již těšíme na září, kdy prvňáčci nastoupí do školy již „naostro“ a věříme, že Nanečisto přispělo k tomu, že se ještě více budou do školy těšit.

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti