Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Lyžařský kurz 2018

6. března 2018
Fikejs - uvodni-LVZ.jpg

Na přelomu února a března se konal Lyžařský výcvik pro 5. a 6. třídy. Každý den se všichni budili do mrazivého rána, ale ani to neodradilo jejich nadšení se naučit nebo zdokonalit v jízdě na lyžích nebo snowboardu.

Největšího zlepšení dosáhl T. Beran na lyžích a V. Valek na SNB, čímž si vysloužili titul „Skokan týdne.“ Mezi dalšími oceněnými byli po závodech ve sjezdu tito žáci: 1. družstvo – 1. místo – K. Račáková, 2. místo R. Dunka, 3. místo – T. Papoušek. V 2. družstvu vyhrála A. Peníková, 2. místo – K. Tomanová, 3. místo – N. Hezoučká. Za 3. družstvo – 1. místo – V. Pártl, 2. místo – E. Kordíková a 3. místo obsadily se shodným časem S. Sedláčková a T. Nejedlá.

Nakonec byla ještě vyhlášena kategorie „Nejuklizenější pokoj týdne, “ kterou se ctí vyhrála trojice chlapců – Z. Šimánko, K. Pošík a V. Kroupa, kteří byli zároveň oceněni vedoucí penzionu za nejčistější klučičí pokoj všech dosavadních lyžařských kurzů. Poslední večer psaly děti vědomostní testík, ve kterém nejvyššího počtu bodů dosáhla L. Jindrová a byla stejně jako všichni vítězové různých kategorií oceněna diplomem a malou sladkostí. Děti kurz zhodnotily jako velmi zdařilý, byly spokojené a rády by jely i příští rok.

Vyúčtování lyžařského kurzu 2018

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti