Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Pohár rozhlasu

12. května 2023

Dne 10. 5. 2023 se konala v Kaplici atletická soutěž družstev Pohár rozhlasu. Soutěže se zúčastnilo 10 škol. 39 žáků reprezentovalo naši školu a dosáhli těchto výsledků:

Mladší žákyně (Nikol Auerová, Anežka Doubravská, Nella Hanzlíková, Emma Kutláková, Natálie Novotná, Ema Papoušková, Zuzana Pártlová, Karla Tovaryšová, Anna Walterová) obsadily celkové 6. místo.  Anežka Doubravská se umístila na 2. místě v hodu míčkem. Nella Hanzlíková byla na 1. – 6. místě ve skoku vysokém (všichni skočili 1,3 m). Ema Papoušková byla 3. ve skoku dalekém (3,91 m).

Starší žákyně (Simona Hadravová, Kateřina Hanzalová, Simona Licheva, Michaela Macková, Tereza Michalíková, Julie Němcová, Valerie Opekarová, Karolína Paráčková, Marie Španillerová, Anna Veselá) získaly krásné 3. místo. Simona Licheva vyhrála běh na 800m (2, 46 minut). Kateřina Hanzalová byla druhá ve sprintu na 60 m (8, 76 s).

Mladší žáci (Tomáš Benda, Tomáš Fišer, Jakub Doubek, Václav Jeziorský, Jiří Kováč, Pavel Kutlák, Jaromír Pech, Matouš Rehberger, Vojtěch Vošalík) obsadili 4. místo. Vojtěch Vošalík obsadil 3. místo ve skoku vysokém.

Starší žáci (Jan Janouch, Vojtěch Matějček, Matěj Pöschl, Štěpán Rehberger, Tomáš Svoboda, Marek Štrbko, Jan Teska, Martin Veselý) obsadili 6. místo. Matěj Pöschl vyhrál ve vrchu koulí (11, 19 m). Hned druhý skončil Jan Janouch (10, 90 m).

Mgr. Jan Petřík

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti