Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Projekt „Celá škola čte“

12. června 2020

Na začátku školního roku 2019/2020 naše škola zahájila projekt na podporu čtenářské gramotnosti s názvem „Celá škola čte“. Více informací o projektu si můžete přečíst zde.

Během jednotlivých měsíců žáci naší školy četli knihy, vkládali příspěvky na čtenářské nástěnky tříd a my jsme mohli každý měsíc pozorovat, jak jednotlivé sloupečky vyjadřující počet získaných bodů rostou.

Na začátku června proběhlo konečné vyhodnocení projektu. Děkujeme všem, kteří se zapojili, a velké poděkování patří také rodičům prvňáčků, kteří jim nejdříve předčítali a poté s četbou pomáhali a ve čtení je podporovali.

Konečné výsledky si můžete prohlédnout zde.

Vítězové:

Zajímavá čísla:

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti