Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213

Školní výlet 7.B

9. června 2024

Školní rok pomalu končí a spolu s ním nastávají další příjemné události. Jednou z nich jsou i školní výlety. Třída 7.B se již jednoho takového zúčastnila, když se vydala do Počátků u Žirovnice do areálu Beruška spolu s třídní učitelkou a panem učitelem Fikejsem. Zde pro ně zkušení instruktoři měli připraven velmi pestrý program. Děti lezly v lanovém parku, hrály dobrodružnou hru v okolních lesích, kdy vyzkoušely svou odvahu a mnohdy vystoupily ze své komfortní zóny. Nakonec ale vše zvládly, daly si teplou sprchu i večeři a byly připraveny vyluštit večerní detektivní hru. Příjemně se unavily, a snad i proto brzy usnuly v chatkách ve svých spacácích. Ráno po snídani jsme se všichni sbalili, uklidili chatky a šli se vyřádit na paintball. Když jsme vystříleli všechny zásobníky, přesunuli jsme se na oběd a po něm už vyrazili zpět na vlak, kdy se nám podařilo konečně zmoknout. Nakonec nám ještě ujel vlak z Budějovic do Krumlova, takže jsme oproti plánu dojeli autobusem a tímto zážitkem jsme dovršili vše, co by měl správný výlet mít. Velké poděkování patří panu Walterovi, který nám přivezl i odvezl těžké batohy a my mohli cestovat nalehko. Myslím si, že výlet se vydařil a děti na něj určitě nikdy nezapomenou.

Mgr. Lenka Guňková, tř. učitelka

Základní škola T. G. Masaryka © 2024 | Prohlášení o přístupnosti